Przegląd platformy Betclic – rejestracja konta, bonusy startowe i wypłaty nagród

betclic opinie
Spread the love

Betclic sport: jak działa?

Serwis Betlic to platforma stworzona z myślą o pełnym zaspokojeniu potrzeb użytkownika. Główne menu nawigacyjne z białym tekstem na czerwonym tle wyróżnia się i prezentuje główne kategorie, które oferuje serwis. Sport jest pierwszą pozycją po lewej stronie.

Poniżej głównego menu nawigacyjnego znajduje się menu pomocnicze, w którym prezentowane są trzy główne dyscypliny sportowe. Betclic to strona skupiająca się na piłce nożnej, więc znajdziesz tu wiele rynków dotyczących tego najpopularniejszego sportu na świecie.

Znalezienie rynków jest również łatwe, ponieważ różne sporty są wymienione po lewej stronie strony. Piłka nożna, tenis, koszykówka i hokej na lodzie mają swoje własne dedykowane zakładki na górze strony i podkreślają popularność tych dyscyplin wśród klientów Betclic.

Jeśli zastanawiasz się, czy możesz zaufać Betclic, to wiedz, że operator ten jest spółką prowadzoną przez Betclic Everest (Gibraltar) Limited, o numerze 104684 i z siedzibą na Gibraltarze. Obecnie jest on regulowany licencją wydaną przez GB Gambling Commission z Remote Operating License oraz Komisję Nadzoru Finansowego w Polsce.

Jak założyć konto w Betclic?

betclic

Aby zarejestrować się w Betclic, musisz kliknąć na czarne pole “”Zarejestruj się teraz””, które znajdziesz w prawym górnym rogu strony głównej. Formularz rejestracyjny jest ograniczony do jednej strony witryny, gdzie należy podać informacje takie jak imię, nazwisko, data urodzenia, kraj, województwo i gmina urodzenia, obywatelstwo, płeć i numer ubezpieczenia społecznego.

Na drugim ekranie należy wpisać kraj, województwo i miasto zamieszkania, ulicę, numer domu, kod pocztowy oraz numer telefonu komórkowego. W trzecim kroku będziesz musiał podać swój identyfikator w celu weryfikacji konta. Na koniec będziesz musiał wybrać swoje dane logowania, aby utworzyć konto. Dopiero po zakończeniu tej procedury staniesz się nowym użytkownikiem Betclic.

Następnie będziesz musiał wybrać metodę płatności i wpłacić środki na swoje konto.

Bonus powitalny Betlic: Jak jest naliczany?

betclic bonus

Bardzo ciekawą promocją jest bonus powitalny oferowany przez Betlic. Jako nowy użytkownik będziesz miał dostęp do 50% bonusu aż do 150 € na zakłady.

Jak uzyskać do niego dostęp? Po zakończeniu procesu rejestracji wpisz kod promocyjny WB150 i przejdź na stronę wpłat.

Po dokonaniu pierwszego depozytu, otrzymasz dostęp do promocji. Możesz stawiać zakłady na wszystkie dyscypliny sportowe z minimalną całkowitą stawką 2.00 lub 1.25.

Aby otrzymać bonus powitalny Betclic, należy spełnić pewne wymagania dotyczące zakładów. Przede wszystkim, bonus będzie ważny tylko przez 7 dni i musisz postawić jego wartość 1 raz w ciągu następnych 15 dni.

Jak doładować Betclic?

Możesz wybrać z szerokiego wyboru metod płatności, aby wpłacać i wypłacać środki z konta Betclic. Możesz korzystać z kart kredytowych i debetowych Visa i Mastercard, a także Maestro i Visa Electron. Jeśli wolisz korzystać z e-portfeli zamiast kart, Skrill i Neteller są również dostępne. Można skorzystać z karty Paysafecard, jak również z bezpośredniego przelewu bankowego.

Betclic nie pobiera opłat za wpłaty i wypłaty środków z Twojego konta. Jeśli zostaną naliczone opłaty, zostaną one naliczone przez dostawcę metody płatności i będą wyraźnie widoczne podczas dokonywania transakcji na Twoim koncie Betclic. Minimalne i maksymalne kwoty wypłat również różnią się w zależności od warunków Betclic, o których zostaniesz poinformowany podczas korzystania z preferowanej metody płatności.

Jak wypłacić pieniądze z Betclic?

Jeśli chodzi o wypłaty, Betclic również oferuje te same metody płatności, z których każda ma swoje własne limity. Jeśli korzystasz z Skrill lub Neteller, maksymalna kwota, jaką możesz wypłacić w ramach jednej transakcji to 10.000 EUR.

Aplikacja Betclic na Android i iOS

Aplikacja Betclic na Android i iOS

Aplikacja Betclic jest dostępna dla urządzeń z systemem Android i iOS. Aplikację można znaleźć w App Store oraz w Google Play. Istnieje również wersja mobilna strony, z której możesz korzystać, jeśli nie chcesz pobierać aplikacji. Mobilna wersja strony jest bardziej skondensowaną wersją strony Betclic, dzieląc wiele z tych samych cech, takich jak schemat kolorów. Podobnie jak w przypadku strony stacjonarnej, jest ona bardzo łatwa w użyciu.

Równie imponująca jest aplikacja. Masz pełny dostęp do pełnej oferty Betclic i możesz korzystać z promocji, które aktualnie obowiązują na stronie.

W Betclic nie ma obecnie żadnych bonusów dostępnych specjalnie dla użytkowników telefonów komórkowych lub aplikacji. Ponadto, obecnie nie ma możliwości oglądania transmisji sportowych na żywo przez Betclic dla klientów z Polski, więc nie możesz używać aplikacji do oglądania jakichkolwiek sportów.