Bitcoin Profit: prawda czy fałsz? Opinia eksperta

Spread the love

Bitcoin Profit – oszustwo czy optymalny sposób na zarabianie pieniędzy z handlu Bitcoinami? W tym przeglądzie mamy zamiar wyjaśnić tę kwestię, jak również przedstawić nasze opinie na ten temat.

Przede wszystkim zacznijmy od tego, że wiele recenzji wskazuje na to, że Bitcoin Profit nie działa. W rzeczywistości, specjaliści w świecie kryptowalut twierdzą, że nie jest to metoda na zarabianie. Wyjaśniają, że stracisz wpłacone pieniądze, jednak przejdźmy krok po kroku i dowiedzmy się wspólnie, o co w tym wszystkim chodzi.

Bitcoin Profit

Bitcoin profit start

Teraz zobaczmy, jak działa Bitcoin Profit, a raczej jak powinien działać według jego twórców.

Czy chcesz wiedzieć w czasie rzeczywistym, jakie kryptowaluty kupujesz i po jakiej cenie je sprzedajesz, aby codziennie osiągać powtarzające się zyski? Teraz możesz wypróbować CARDANIERS ALERT PRO, nasz serwis Sygnałów Kryptowalutowych Premium, za jedyne 1 Euro przez 30 dni. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
W związku z tym musimy powiedzieć, że deweloperzy twierdzą, że dzięki Bitcoin Profit możesz zarobić 10,478 euro dziennie. Dokładna liczba jest jednak wyraźnie chwytem marketingowym, mającym na celu uwiarygodnienie tej liczby.

Ponadto, inną opcją marketingową jest wymienianie znanych osób w swoich reklamach. Mówi się więc, że Marco Baldini, (który często występował z Fiorello) użyłby Bitcoin Future. W efekcie był to fake news, który uderzył w niewinnego Marco Baldiniego.

W jaki sposób osiągnął zysk?

  • Zgodnie z opinią jej twórców, wystarczy wpłacić 250 €. Następnie należy czekać na robota, który będzie automatycznie handlować na trendzie cenowym Bitcoin i zarabiać pieniądze, a ty nie zrobisz absolutnie nic.
  • Binance jest największą giełdą na świecie, jedną z najbezpieczniejszych i jedną z najniższą prowizją, tylko 0,1% za transakcję, możesz otworzyć konto klikając tutaj.
    Niestety, wiele osób dało się uwieść i wpadło w pułapkę. Należy zauważyć, że inwestując pieniądze w Bitcoin Profit, nie ma robota, który w magiczny sposób sprawi, że będziesz miał pieniądze.
  • Poprzez wpłacanie pieniędzy na hipotetyczne konto Bitcoin Profit, dajesz pieniądze twórcom tego systemu i jest rzeczą prawie niemożliwą, aby je odzyskać.
  • W rzeczywistości ważne jest, aby powiedzieć, że każdy, kto zdeponował pieniądze w Bitcoin Profit, może zażądać zwrotu pieniędzy. Ponadto, jeśli tak się nie stanie, warto zgłosić oszustwo władzom.

Cechy Bitcoin Profit

Gdy posuwamy się naprzód z przeglądem Bitcoin Profit, natrafiamy na wszystkie typowe oznaki oszustwa. Oczywiście nie możemy jednoznacznie stwierdzić, że Bitcoin Profit jest oszustwem: tylko ci, którzy go doświadczyli, mogliby to zrobić, ale ta analiza jest wykonana na podstawie różnych doświadczeń użytkowników.

Możemy również wskazać, że istnieją pewne niejednoznaczne kwestie dotyczące Bitcoin Profit. Jednak wszystko, co musisz zrobić, to trzymać się z daleka i doradzić swoim przyjaciołom, rodzinie i kolegom, aby zrobili to samo.

Z drugiej strony, strona internetowa Bitcoin Profit stwierdza również, że ich usługa jest całkowicie darmowa, że nie ma żadnych ukrytych kosztów i że nie będziesz musiał nic płacić za korzystanie z ich systemu. Biorąc to pod uwagę, musimy powiedzieć, że jest to jedyna prawdziwa rzecz. W rzeczywistości, nie trzeba będzie płacić, aby korzystać z ich systemu, trzeba tylko zainwestować pewną kwotę pieniędzy.

Dlatego szkoda, że nie ma odniesień do “”gwarancji””. Chodzi mi o to, że jeśli coś pójdzie nie tak, jak mogą zagwarantować, że odzyskasz swoje pieniądze? Nie mogą, najwyraźniej trzeba im po prostu zaufać, a po wyjaśnieniu powyższego, nie jest to łatwe.

Bitcoin Profit nie wyjaśnia, jak działa

Bitcoin Profit nie wyjaśnia

Biorąc to pod uwagę, fakt, że Bitcoin Profit nie odnosi się do tego, jak działa, jest bardziej oczywistym znakiem, że coś jest nie tak. Dlatego możemy oddzielić prawdziwy Bitcoin Profit od fałszywego:

W teorii, Bitcoin Profit powinien być automatycznym algorytmem handlowym. Następnie wszystko, co musisz zrobić, to zdeponować swój kapitał w jego kasetonach i czekać na automatycznego robota tradingowego, aby zarobić.

Jednakże, wracając do rzeczywistości, nie ma czegoś takiego jak automatyczny algorytm handlowy. Tak więc, gdy włożysz swoje pieniądze w kasę zagranicznego brokera wskazanego przez Bitcoin Profit, stracisz je na zawsze. W rzeczywistości, żaden z użytkowników (których doświadczenia zostały ujawnione) nie twierdził, że odzyskał swoje pieniądze.