Bitcoin Revolution: kolejna metoda zarabiania pieniędzy? Opinie i recenzje

bitcoin revolution
Spread the love

Bitcoin Revolution jest pozornie świetną metodą zarabiania pieniędzy poprzez Bitcoin.

Rzeczywiście, otrzymaliśmy wiele wiadomości na temat tego systemu, z prośbami od osób chcących inwestować w Bitcoin i robić to w poważny sposób.

Zobaczymy również, która z metod inwestowania w Bitcoin jest jedną z najlepszych, zgodnie z tym, co obecnie oferuje rynek. Kryptowaluta Bitcoin jako taka oferuje możliwość uzyskania zysków finansowych, które zostały udowodnione przez odnoszących sukcesy inwestorów.

Jednak ten sukces został wykorzystany przez złośliwych ludzi, którzy tworzą platformy obiecujące ogromne zyski, a mające na celu jedynie oszukanie nieostrożnych.

Do inwestowania w Bitcoin można skorzystać z usług wielu regulowanych brokerów, którzy pozwalają na przejrzystą wymianę handlową. Wśród polecanych przez nas brokerów są eToro i IQ Option, dwie bardzo interesujące i bezpieczne alternatywy dla początkujących i doświadczonych traderów. Możesz zarejestrować się za darmo z IQ Option klikając tutaj i z eToro przez ten link.

Czym jest Bitcoin Revolution: Jak to działa?

Czym jest Bitcoin Revolution

Jeśli chcesz handlować i czerpać zyski z Bitcoin, powinieneś być świadomy, że jest to możliwe, ale za pomocą odpowiednich środków. Świetną alternatywą jest broker eToro, który oferuje narzędzie Copy Trading. Poprzez eToro Copy Trading możesz automatycznie kopiować najlepszych traderów na platformie. Rozpocznij handel z eToro poprzez ten link.

67% kont inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Powinieneś zastanowić się, czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty swoich pieniędzy.

Jeśli chodzi o Bitcoin Revolution, powtarzamy, że nic z tego, co obiecuje, nie jest prawdą. Nie jest możliwe zagwarantowanie zysków poprzez handel, a tym bardziej w odniesieniu do aktywów tak zmiennych jak kryptowaluty.

Atrakcyjność Bitcoin Revolution leży w dobrym projekcie jego strony internetowej.

Czy Bitcoin Revolution jest bezpieczny czy jest to oszustwo?

Nie, Bitcoin Revolution nie jest bezpieczny i nie zalecamy handlu za pośrednictwem platformy, która nie zapewnia maksymalnej przejrzystości.

Decyzja o wyborze brokera należy do każdego inwestora, ale zalecamy, aby zawsze korzystać z brokerów, którzy są regulowani i gwarantują przejrzystość. Naszym zdaniem Bitcoin Revolution nie zapewnia takiego bezpieczeństwa, dlatego odradzamy jego stosowanie.

Handlowanie z takim brokerem to ryzyko zainwestowania pieniędzy i nie otrzymania ich z powrotem. Zazwyczaj zabierają pieniądze na konta w rajach podatkowych, gdzie wymiarowi sprawiedliwości trudno jest cokolwiek zrobić, co skłania nas do myślenia, że nie powinieneś podejmować tego ryzyka.

Jak rozpoznać stronę będącą oszustwem?

revolution deposit

W rzeczywistości nie jest to trudne. Musisz po prostu użyć swojej logiki i założyć, że jeśli coś brzmi zbyt dobrze, to prawdopodobnie takie nie jest, zwłaszcza jeśli obiecuje absurdalne zyski bez wysiłku.

Nie oznacza to jednak, że nie ma rozwiązań pozwalających na poważne inwestowanie w najsłynniejszą kryptowalutę, która od 2009 roku zrewolucjonizowała sposób patrzenia na ekonomię i finanse.

Na przykład, można inwestować w bitcoin za pośrednictwem regulowanego i znanego na całym świecie brokera, takiego jak IQ Option. Możesz odwiedzić stronę klikając na ten link.

84% kont inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD u tego dostawcy. Powinieneś zastanowić się, czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty swoich pieniędzy.

Jak poważnie inwestować w Bitcoin

Jeśli chcesz inwestować w Bitcoin, musisz dowiedzieć się, jak odróżnić bezpieczne platformy od potencjalnych oszustw. Prawda jest taka, że używanie właściwych narzędzi jest niezbędne do inwestowania.

Doświadczeni traderzy rozważają obecnie wykorzystanie instrumentu znanego jako CFD (Contracts for Difference). Są to instrumenty pochodne, które pozwalają na spekulowanie zmian cen aktywów bez konieczności ich zakupu.

Za pomocą kontraktów CFD można osiągać zyski bez konieczności bezpośredniego zakupu kryptowalut.

Jest to interesująca opcja, biorąc pod uwagę, że Bitcoin jest niezwykle zmiennym aktywem. Wystarczy wiedzieć, że ta kryptowaluta miała gwałtowny wzrost wartości w 2017 roku, po to żeby w całym 2018 roku znacząco stracić. Jeśli handlujesz kontraktami CFD, nie nabywasz aktywów, więc zmienność cen nie będzie miała na Ciebie bezpośredniego wpływu.